Wtorek, 30 maja 2017

Zamrożenie przez uwłaszczenie, Rzeczpospolita
Pieniądze na remont cennych kamienic, Gazeta Wyborcza
Czy dokumenty wspólnoty są tajne?, Głos Szczeciński
Ożywienie na rynku mieszkaniowym,
Kurier Szczeciński

Więcej poniżej.

 

"Rzeczpospolita" w dodatku- "Przedsiębiorczy i prawniczy wtorek"– zamieszcza artykuł pod tytułem: "Zamrożenie przez uwłaszczenie". Ustawa uwłaszczeniowa doprowadzi do kilkumiesięcznych opóźnień w sprzedaży mieszkań deweloperskich i podważy zasadę równego traktowania. Szczegóły- na pierwszej stronie dodatku.

(Źródło: "Rzeczpospolita"- 30.05.2017.).

 

"Gazeta Wyborcza" w dodatku- "Poznań Wyborcza"– odnotowuje: "Pieniądze na remont cennych kamienic". Dzięki tegorocznym dotacjom wypięknieją secesyjne kamienice i budynki sakralne ze Starego Miasta i Ostrowa Tumskiego Szczegóły- na czwartej stronie dodatku.

(Źródło: "Gazeta Wyborcza"- 30.05.2017.).

"Głos Szczeciński"– zamieszcza artykuł pod tytułem: "Czy dokumenty wspólnoty są tajne?". Czy można zobaczyć dokumenty, jakie w imieniu wspólnoty mieszkaniowej przechowuje zarządca? Czy można zobaczyć na przykład umowy z dostawcami usług, czy faktury? – czytamy na 8 stronie "GS".

(Źródło: "Głos Szczeciński"- 30.05.2017.).

"Kurier Szczeciński"– w dodatku "Kurier metropolitalny" zamieszcza artykuł pod tytułem: "Ożywienie na rynku mieszkaniowym". Obserwowane ostatnio wzmożone zainteresowanie deweloperów budową domów i mieszkań w Stargardzie dowodzi, że miasto nie tylko jest atrakcyjne pod względem gospodarczym, ale również przyciąga do siebie nowych mieszkańców – czytamy na 1 stronie dodatku.

(Źródło: "Kurier Szczeciński"- 30.05.2017.).

Zobacz również