Środa, 29 styczeń 2020

Nabycie nieruchomości,
Dalej brakuje gruntów pod domy,
Silny popyt winduje ceny mieszkań,
Wzrost cen mieszkań w naszym kraju jednym z najszybszych w Unii Europejskiej,

Więcej poniżej.

¨RZECZPOSPOLITA¨ w dodatku- ¨Rachunkowość¨– zamieszcza artykuł: ¨Nabycie nieruchomości¨. Właściwe zaprezentowanie w księgach rachunkowych jednostki, np. kupna działki tylko z pozoru jest proste. Decydujące znaczenie będzie miało faktyczne przeznaczenie działki. Szczegóły – na 4 stronie dodatku.

(Źródło: ¨Rzeczpospolita¨– 29.01.2020r.).

¨RZECZPOSPOLITA¨ w dodatku- ¨Prawo co dnia¨– informuje: ¨Dalej brakuje gruntów pod domy¨. Nie buduje się masowo bloków na podstawie specprzepisów, choć chętnych nie brakuje. Miasta są im przeciwne. Szczegóły – na 15 stronie ,,RZ¨.                 

(Źródło: ¨Rzeczpospolita¨– 29.01.2020r.).

¨RZECZPOSPOLITA¨ w dodatku- ¨Ekonomia&rynek¨– zamieszcza artykuł: ¨Silny popyt winduje ceny mieszkań¨. W tym roku spodziewamy się wysokiego, jednocyfrowego wzrostu cen lokali na rynku pierwotnym. Szczegóły – na 24 stronie ,,RZ¨..

(Źródło: ¨Rzeczpospolita¨– 29.01.2020r.).

¨Głos Szczeciński¨– zamieszcza artykuł pod tytułem: ¨Wzrost cen mieszkań w naszym kraju jednym z najszybszych w Unii Europejskiej¨. Eurostat opublikował dane na temat zmian cen mieszkań. Wynika z nich, że od III kwartału 2018r. do III kwartału 2019r. wzrost cen w naszym kraju był jednym z najszybszych w krajach Unii Europejskiej- czytamy na 14 stronie ¨GS¨.

(Źródło: ¨Głos Szczeciński¨– 29.01.2020r.).


Zobacz również