Środa, 24 maja 2017

Alternatywa dla niezamożnych-bon na wynajem lokalu, Dziennik Gazeta Prawna
Eksmisji w miejscu nie będzie, Kurier Szczeciński
Znikną pawilony przy placu, Głos Szczeciński
 
Więcej poniżej.

 

"DGP" w dodatku- "Gazeta Prawna – samorządowa środa"– zamieszcza artykuł pod tytułem: "Alternatywa dla niezamożnych-bon na wynajem lokalu". Zamiast wydawać miliony złotych na nieruchomości z zasobu komunalnego praski burmistrz chce zaproponować rodzinom oczekującym na takie lokale bony mieszkaniowe. Szczegóły- na siódmej stronie dodatku.

(Źródło: "Dziennik Gazeta Prawna"- 24.05.2017.).

 

"Kurier"– informuje: "Eksmisji w miejscu nie będzie". Problem przydziału lokali socjalnych jest w Szczecinie kwestią palącą. Pond 1300 gospodarstw domowych nie posiada prawa do lokalu socjalnego, co oznacza, że należy im zabezpieczyć pomieszczenie tymczasowe. – czytamy na 13 stronie "Kuriera".

(Źródło: "Kurier Szczeciński"- 24.05.2017.).

 

"Głos Szczeciński"– informuje: "Znikną pawilony przy placu". Miasto kupi stare pawilony przy Placu Lotników i je zburzy. Ta część miasta ma zostać gruntownie przebudowana, by zapewnić ład przestrzenny i odtworzyć historyczną zabudowę – czytamy na 5 stronie "Głosu".

(Źródło: "Głos Szczeciński"- 24.05.2017.).

 

,,Życie Częstochowy i Powiatu" zamieszcza artykuł pod tytułem "Budownictwo czynszowe" ? Rząd przyjął nowelizacje ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego.

(Źródło: "Życie Częstochowy i Powiatu"- 19.05.2017 r.).

 

Zobacz również