Poniedziałek, 28 maja 2017

Lokalne rynki trzymają się mocno, Rzeczpospolita
Projektowanie dla piękna miasta, Rzeczpospolita
Domy takie jak dziś wkrótce odejdą do lamusa, Rzeczpospolita
Orzeł Polskiego Budownictwa dla firmy Siemaszko, Gazeta Wyborcza
Budowa tak, ale pod pewnymi warunkami, Głos Szczeciński
Rozczarowani Mieszkaniem Plus, Kurier Szczeciński
Zakup mieszkania- grunt to podstawa!, Kurier Szczeciński

Więcej poniżej.

 

"Rzeczpospolita" w dodatku- "Nieruchomości"– informuje: "Lokalne rynki trzymają się mocno". Analizy dotyczące kondycji i tendencji na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Polsce opierają się najczęściej na danych z głównych rynków; Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania i Łodzi. Ale mniejsze miasta są również atrakcyjnymi rynkami, na których rozwijają się lokalni gracze. Szczegóły- na pierwszej stronie dodatku.

(Źródło: "Rzeczpospolita"- 29.05.2017.).

"Rzeczpospolita" w dodatku- "Nieruchomości"– zamieszcza artykuł pod tytułem: "Projektowanie dla piękna miasta". Pozwolenie na budowę mogłaby wydawać gmina. Dałoby to możliwość oceny jakościowej projektu. Szczegóły- na drugiej stronie dodatku.

(Źródło: "Rzeczpospolita"- 29.05.2017.).

 

"Rzeczpospolita" w dodatku- "Nieruchomości"– zamieszcza artykuł pod tytułem: "Domy takie jak dziś wkrótce odejdą do lamusa". Kongres o przyszłości rynku. Szczegóły- na trzeciej stronie dodatku.

(Źródło: "Rzeczpospolita"- 29.05.2017.).

 

"Gazeta Wyborcza" w dodatku- "Innowacyjne Pomorze Zachodnie"– odnotowuje: "Orzeł Polskiego Budownictwa dla firmy Siemaszko". W tym roku platynową statuetkę Orła odebrał czołowy szczeciński deweloper, firma Siemaszko. Siemaszko stosuje najnowsze technologie oraz materiały, a budynki są funkcjonalne i energooszczędne. Szczegóły- na trzeciej stronie dodatku.

(Źródło: "Gazeta Wyborcza"- 29.05.2017.).

"Głos Szczeciński"– informuje: "Budowa tak, ale pod pewnymi warunkami". Świnoujście, już nie 200 lecz 150 lokali ma być w ramach rządowego programu – czytamy na 9 stronie "GS".

(Źródło: "Głos Szczeciński"- 29.05.2017.).

 

"Kurier Szczeciński"– zamieszcza artykuł pod tytułem: "Rozczarowani Mieszkaniem Plus". Rządowe metry dla rodzin w Zachodniopomorskim – czytamy na 1 stronie "KS".

(Źródło: "Kurier Szczeciński"- 29.05.2017.).

"Kurier Szczeciński"– informuje: "Zakup mieszkania- grunt to podstawa!". Czym różni się prawo własności do gruntu od działki oddanej w użytkowanie wieczyste i jakie niesie za sobą konsekwencje – czytamy na 20 stronie "KS".

(Źródło: "Kurier Szczeciński"- 29.05.2017.).

 

Zobacz również