Piątek, 26 maja 2017

Firmy wydmuszki wreszcie mają zniknąć z budów, Rzeczpospolita
Które mieszkania zdrożeją, Rzeczpospolita
Ceny transakcyjne w górę, Gazeta Wyborcza
Kupujmy od dewelopera, Głos Szczeciński
Praca dla lokatorów,
Życie Częstochowy i Powiatu

Więcej poniżej.

 

„Rzeczpospolita” w dodatku- „Nieruchomości”– zamieszcza artykuł pod tytułem: „Firmy wydmuszki wreszcie mają zniknąć z budów”. Inwestor będzie informowany o wszystkich podwykonawcach. Szczegóły- na pierwszej stronie dodatku.

(Źródło: „Rzeczpospolita”- 26.05.2017.).

 

„Rzeczpospolita” w dodatku- „Życie regionów”– zamieszcza artykuł pod tytułem: „Które mieszkania zdrożeją”. Wrocławski rynek mieszkaniowy kwitnie. I to zarówno jeśli chodzi o nowe, jaki i używane lokale. Także te na wynajem. Szczegóły- na piątej stronie dodatku.

(Źródło: „Rzeczpospolita”- 26.05.2017.).

 

„Gazeta Wyborcza” w dodatku- „DOM”– odnotowuje:: „Ceny transakcyjne w górę”. Koniec programu ,,Mieszkanie dla młodych” spowodował, że Polacy kupują mniej tanich mieszkań, co skutkuje wzrostem cen transakcyjnych. Szczegóły- na pierwszej stronie dodatku.

(Źródło: „Gazeta Wyborcza”- 26.05.2017.).

 

„Głos Szczeciński”– informuje: „Kupujmy od dewelopera”. Błędem jest skupianie się tylko na naszym przyszłym mieszkaniu. Liczy się otoczenie, warto zapytać o użyte materiały do wykończenia tarasu, schodów czy podłogi – czytamy na 26 stronie „GS”.

(Źródło: „Głos Szczeciński”- 26.05.2017.).

 

,,Życie Częstochowy i Powiatu” zamieszcza artykuł pod tytułem Praca dla lokatorów” ? Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS kontynuuje akcje pomocy lokatorom, którzy mają problemy z regularnym opłacaniem czynszu i świadczeń z powodu braku stałego zatrudnienia.

(Źródło: „Życie Częstochowy i Powiatu”- 24.05.2017 r.).

 

Zobacz również