Oferta na wynajem lokali mieszkalnych w partycypacji – Szczecin

Szczecińskie TBS oferuje lokale mieszkalne na wynajem w partycypacji. Partycypacja oznacza współuczestnictwo w kosztach budowy. Wkład własny to jedynie 30% wartości wybranego mieszkania -od 40 do 90 tys. zł. Mieszkania w partycypacji to oferta dla osób o dochodach średniej wysokości (wykaz progów dochodowych dostępny jest na stronie www.stbs.pl ) , które na terenie gminy Szczecin nie posiadają innego mieszkania czy domu.
Po wpłaceniu wkładu zawierana jest  umowa najmu i nabywa się prawo do dysponowania lokalem. Wkład własny  objęty jest gwarancja zwrotu.  Partycypantem może zostać osoba fizyczna lub pracodawca, który chce uzyskać lokal mieszkalny dla swoich pracowników.

W celu wynajęcia lokalu mieszkalnego w STBS należy osobiście w siedzibie Spółki pok.4 złożyć wniosek na wybrany lokal mieszkalny. Z dokumentów należy doręczyć zaświadczenie o dochodach z 3 pełnych ostatnich miesięcy oraz zaświadczenie o dochodzie(PIT) za cały ubiegł rok.

Wniosek o zawarcie umowy w sprawie partycypacji w kosztach budowy mieszkania” i inne niezbędne dokumenty możesz pobrać z naszej strony www.stbs.pl lub w siedzibie Szczecińskiego TBS.

OFERTA LOKALI NA WYNAJEM:

– Królowej Jadwigi 45a/5

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie w śródmiejskiej, wyremontowanej kamienicy. Wykończone w standardzie „pod klucz” – gotowe by w nim zamieszkać. Ściany są wygładzone i pomalowane. Na podłogach znajduje się wykładzina PCV i terakota. W łazience kompletna armatura sanitarna (wanna, umywalka, kompakt, armatura) i glazura. W kuchni kuchenka elektryczne i zlewozmywak. Nowe okna i kaloryfery. Mieszkanie wyposażone jest w instalację telefoniczną, domofonową i telewizji kablowej. Ogrzewanie centralne, ciepła woda sieciowa.
Dodatkowo na podwórzu znajduje się zielony dziedziniec, miejsce na wytchnienie i spotkania z mieszkańcami.

Umów się, aby zobaczyć to mieszkanie: tel. 91 430 91 34

Powierzchnia użytkowa: 74,92 m2
Piętro:  II
Liczba pokoi: 3
Cena (wkład własny) 82 426,23 zł + kaucja zabezpieczająca około 12 300,00 zł.

 

–   Królowej Jadwigi 45a/2

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie w śródmiejskiej, wyremontowanej kamienicy. Wykończone w standardzie „pod klucz” – gotowe by w nim zamieszkać. Ściany są wygładzone i pomalowane. Na podłogach znajduj e się wykładzina PCV i terakota. W łazience kompletna armatura sanitarna (wanna, umywalka, kompakt, armatura) i glazura. W kuchni kuchenka elektryczne i zlewozmywak. Nowe okna i kaloryfery. Mieszkanie wyposażone jest w instalację telefoniczną, domofonową i telewizji kablowej. Ogrzewanie centralne, ciepła woda sieciowa.
Dodatkowo na podwórzu znajduje się zielony dziedziniec, miejsce na wytchnienie i spotkania z mieszkańcami.

Umów się, aby zobaczyć to mieszkanie: tel. 91 430 91 34

Powierzchnia użytkowa: 71,36 m2

Piętro:  I
Liczba pokoi: 3
Cena (wkład własny) 78 509,56 zł + kaucja zabezpieczająca około 11 700,00 zł.

– Osiedle Wrzosowe Wzgórze

Szczecińskie TBS rozpoczęło budowę osiedla Wrzosowe Wzgórza? zasiedlenie już wiosną 2019!

Osiedle ?Wrzosowe wzgórze? to nowocześnie zaprojektowane mieszkania wielorodzinne wykonane w standardzie „pod klucz”. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Szosa Polska u zbiegu z ulicą Dojazdową, w dzielnicy Północ i składa się z 274 mieszkań.

Nowocześnie i komfortowo
Wrzosowe wzgórze to otoczone zielenią osiedle, na którym znajdą się place zabaw i boiska oraz nowoczesna infrastruktura i parkingi. W każdym z budynków znajdują się funkcjonalnie rozmieszczone komórki lokatorskie, suszarnie i wózkownie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli skorzystać z osiedlowego żłobka.

Powierzchnia mieszkań, w zależności od liczby pokoi, wynosi:
35,70?44,90 m2 (jednopokojowe),
45,90?56,90 m2 (dwupokojowe),
56,20?74,80 m2 (trzypokojowe).

4 mieszkania dostosowane zostaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

To, co wyróżnia Szczecińskie TBS to standard „pod klucz”. Oferujemy wyłącznie mieszkania w pełni wykończone i gotowe, by w nich zamieszkać.

  • Wszystkie pomieszczenia będą miały wygładzone i pomalowane na biało ściany i sufity oraz zamontowane niezbędne gniazda i włączniki. Na podłogach w pokojach i przedpokoju położona będzie wysokiej jakości wykładzina z PCV.
  • Kuchnie wyposażone zostaną w kuchenki elektryczne, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, baterie i podłogę z PCV.
  • Łazienki będą w pełni wyposażone (wanna, umywalka, kompakt, armatura), ściany wykafelkowane glazurą, a na podłodze położona terakota.
  • Mieszkania będą wyposażone w okna pcv oraz parapety zewnętrzne i wewnętrzne. W mieszkaniach z balkonami podłoga balkonu pokryta będzie gresem.
  • Wejście do klatki zabezpieczać będzie domofon, a do domu wzmacniane drzwi zewnętrzne.

Lista wolnych lokali mieszkalnych wraz z ich układem dostępna jest na stronie www.stbs.pl., oraz w siedzibie Spółki  pok. 4.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta oraz do złożenia wniosku.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z doradcą – tel. 91 430 91 34 lub w Szczecińskim TBS , pok. nr 4.

Zobacz również