Najwyższa jakość w Szczecińskim TBS

 Najwyższa jakość w Szczecińskim TBS

Tytuł laureata konkursu ?Jakość Roku 2015? otrzymało Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Nagrodę, będącą uhonorowaniem dbałości o najwyższą jakość oferowanych przez Szczecińskie TBS usług, odbierze 17 marca Prezes Zarządu Spółki.

?Jakość Roku? ma na celu promowanie przedsiębiorstw, które myślenie o jakości swoich produktów czy usług przeniosły na wyższy poziom. Od 10 lat wyróżniani są liderzy przedsiębiorczości, upowszechniający najlepsze wzorce w zakresie zarządzania jakością. Organizator programu, Fundacja Qualitas, we współpracy z European Organization for Quality (Europejska Organizacja Jakości), wyróżnia firmy, które starają się tworzyć nowe wartości, wdrażać innowacyjne rozwiązania i dążyć do doskonalenia jakości. Do ich grona dołączyło Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

W jubileuszowej dziesiątej edycji programu kapituła przyznała Szczecińskiemu TBS tytuł ?Jakość Roku 2015?, uzasadniając wybór dbałością o jakość w budowaniu domów mieszkalnych, prowadzeniu remontów i modernizacji obiektów przeznaczonych na zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych na zasadach najmu. To już kolejne wyróżnienie Spółki, które podkreśla wysoki standard oferowanych przez Szczecińskie TBS mieszkań.

Zobacz również